Новости

У Маріїнському парку пройде фотовиставка з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги

На оглядовому майданчику у Маріїнському парку відкриється фотовиставка з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги. Виставка підготовлена організаціями, що надають допомогу людям, які страждають від конфлікту на сході України.

У Маріїнському парку пройде фотовиставка з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги

Виставка триватиме з 19 по 23 серпня 2017 року. Захід організовано 17 організаціями в Україні, зокрема агентствами та фондами Організації Об’єднаних Націй та неурядовими організаціями, що надають гуманітарну допомогу в Україні.

Ця виставка об’єднує історії людей, чиє життя повністю змінилось через бойові дії. Деякі з них втратили житло і були змушені переїжджати, деякі ж продовжують жити під обстрілами. Це історії про дітей, які граються поблизу замінованих полів, та про літніх людей, яких конфлікт повністю ізолював від решти світу. Про зруйновані долі та нові можливості. А також про тих, хто постійно надає підтримку, але часто лишається непомітним, – про працівників організацій, що надають гуманітарну допомогу.

Щороку Всесвітній день гуманітарної допомоги проходить 19 серпня, щоб відзначити день, у який в 2003 році двадцять два співробітники Організації Об’єднаних Націй (ООН) були вбиті через бомбування штаб-квартири в Багдаді. У всьому світі цей день покликаний вшанувати тих, хто втратив життя, працюючи у сфері гуманітарної допомоги, а також тих, хто продовжує надавати допомогу мільйонам людей, які її потребують, у всьому світі. З часом, Всесвітній день гуманітарної допомоги перетворився на глобальну кампанія з відзначення ідеї гуманітарної допомоги та підтримки гуманнішого світу.

У 2017 році, День гуманітарної допомоги супроводжується медійною кампанією #NotATarget: Protection of civilians («ЯНеМішень: Захист цивільного населення»).

У рамках Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, Представництво ООН в Україні спільно з партнерами також проведуть заходи у Краматорську та Сєвєродонецьку.

Охочі можуть відвідати відкриття – 19 серпня об 11.00

У Маріїнському парку пройде фотовиставка з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги

Джерело: prostir.ua

Добавить коментарий
Новости могут комментировать только зарегистрированые пользователи