Новости

Сьогодення фотомистецтва

У четвер, 20 квітня 2017 року, в прямому ефірі «Центрального каналу» вийшла програма «Хрещатик, 26» присвячена темі фотографії. Фотографія – це не лише термін за яким криється певна інформація. Це сукупність натхнення, вміння фотографа зробити незвичним буденний момент та ті емоції, які люди переживають дивлячись на це фото.

Важко буде знайти в Україні ще одного майстра фотографії, такого як Едуард Странадко. На даний момент він займає посаду голови Національної спілки фотохудожників України. І саме його постать та бачення сучасності є центральними у цій програмі.

Досить незвичними є погляди Едуарда Миколайовича на теперішній стан фотомистецтва. Він не боїться конкурувати з 40 мільйонами українців і робить свої фото на телефон та обробляє їх за допомогою відомих програм. Це яскравий приклад того, як потрібно підлаштовуватися під час та не втрачати свого неповторного стилю.

Переглянувши програму Ви зможете дати собі відповідь на питання: Чи є фото - мистецтвом? Чи можливо на фотографії заробити гроші? І кого ж таки треба називати фотографом, будь яку, людину з телефоном чи ту, яка отримала професійну освіту і має досвід у цій сфері.

А також цікаво буде почути від фотомитця про розвиток фотографії у різних країнах світу та його ставлення до такого модного на даний момент «селфі».

Окрім, інформації про фото ви дізнаєтеся, як зробити свої фотографії відомими, за допомогою Творчої співдружності Photogrammer, про яку зазначав Максим Яковчук – головний редактор Фотораммеру, фотограф любитель.

А ще безліч цікавих моментів із життя Едуарда Странадко пов’язаних з фото, трохи філософії і звичайно ж фотографії, як надзвичайно гарні так і неоднозначні, але удостоєні пулітцерівської премії.

Мистецтво фотографії ставить світу так багато питань, давайте спробуємо дати на них відповіді, хоч не всьому світу, але принаймні собі.

Текст: Ольга Карлова

Добавить коментарий
Новости могут комментировать только зарегистрированые пользователи