Новости

Promka - фотопроект про захисників Авдіївки (Лісабон)

З 24 липня по 4 серпня 2017 року в Лісабоні проходь фотовиставка «PROMKA» присвячена подіям в промзоні Авдіївки та ії захисникам.

Фотопроект «PROMKA» - це підбірка плівкових чорно-білих світлин, що передають атмосферу життєвих умов, в яких українським військовим щодня доводиться протистояти російській агресії.

Автор – військовий фотограф і журналіст Олесь Кромпляс, який неодноразово був присутній у найгарячіших точках бойових дій на сході України.

«Головний месседж цієї виставки в тому, щоб показати в яких обставинах люди захищають не тільки Україну – але цілий східний кордон Європи. Тобто це люди, які відстоюють Європу, європейські цінності, всю нашу систему правової держави перед навалом беззаконня, тероризму, «совєтского союзу» та антидемократичних цінностей. Європейці мають про це знати, оскільки живуть під загрозою досить сильного впливу російської пропаганди», – прокоментував виставку автор робіт.

Фотопроект «PROMKA», що вже презентувався у багатьох європейських містах, зокрема у Женеві, Цюриху, Мюнхені, Варшаві, Празі, найближчим часом планує виставлятися також у Великій Британії і США.

Подія проходить за підтримки Посольства України в Португалії.

Детальніше про фотовиставку Ви можете дізнатися на сторінці у Facebook.

Добавить коментарий
Новости могут комментировать только зарегистрированые пользователи