Новости

Національна спілка фотохудожників України проводить портфоліо-рев’ю

Якщо Ви захоплюєтеся фотографією і маєте творчий доробок та не боїтеся почути не тільки хвалебні, але й критичні коментарі, тоді Національна спілка фотохудожників України запрошує Вас 15 жовтня 2017 року на портфоліо-рев’ю!

По закінченню (для бажаючих) складається рецензія на основі висновків експертів та буде оголошено автора найкращого портфоліо. Фотографії розглядаються як в роздрукованому, так і в електроному варіантах.

Початок о 14-00, участь безкоштовна, але за реєстрацією (заповнити реєстраційну форму можна за цим посиланням)

Експерти – рев`юєри:

Едуард Странадко, фотохудожник, голова НСФХУ, Київ
Валерій Лещинський, фотохудожник, НСФХУ, Kievphotos-Hall
Олег Малов, фотохудожник, мистецтвознавець, Київ
Валерія Мезенцева, фотохудожник, НСФХУ, Київ

Найкращий ефект від перегляду вашого портфоліо – це коли експерт просить показати йому Ваші інші роботи, які не увійшли в портфоліо і залишити йому прев`ю Ваших робіт і Ваші координати. Тому, крім відбитків, мінімальний розмір яких має бути 21х15.см, є сенс запастися файлами ваших світлин, підписами до них, вашою творчою біографією і особистими контактами (телефон, mail, skype). За кількістю їх повинно бути стільки, скількох експертів ви плануєте відвідати.

Захід відбудеться в приміщенні Київської публічної бібліотеки ім. М.В.Гоголя в Києві за адресою: вул. Велика Васильківська, 136, тел. +380 44 529-14-73

Інформацію можливо буде оновлено – слідкуйте!

Подія у Фейсбуці.

Джерело: Національна спілка фотохудожників України

Добавить коментарий
Новости могут комментировать только зарегистрированые пользователи