Новости

Фотовиставка «Літні МЕМО 90+»

Наприкінці минулого року, а саме 28 грудня, в приміщенні галереї «Інтершик» відбулась презентація фотовиставки «Літні МЕМО 90+», яку організував Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно з засновницею культорологічного проекту «Мистецькі експедиції» Людмилою Гагарук.

Photogrammer – творча співдружність: Наприкінці минулого року, а саме 28 грудня, в приміщенні галереї «Інтершик» відбулась презентація фотовиставки «Літні МЕМО 90+», яку організував Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно з засновницею культорологічного проекту «Мистецькі експедиції» Людмилою Гагарук.

Героїнями фотохудожника Сергія Олійника стали 90-літні бабусі, які народилися в 20-х роках та зараз проживають у Вінницькому обласному пансіонаті для людей похилого віку. «Фотороботи – чорно-білі, оскільки відсутність кольору дозволяє глядачам зосередитись на внутрішньому світі моїх незвичайних моделей»,- запевняє Сергій Олійник.

«Світлини літніх жінок, у кожній зморшці яких проглядає нелегка життєва історія, мають стати сигналом до активізації руху назустріч потребам літніх людей, залученню їх до активного спілкування»,- зазначила директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  Наталя Заболотна.

Надалі планується розширення проекту та проведення фотовиставки на всеукраїнському рівні. «Цей проект є досить незвичним для нас, однак, саме нам потрібно ламати стереотипи та усталені форми роботи з людьми похилого віку, наближаючи соціальні послуги до європейських стандартів», - підкреслила Наталя Заболотна.

Родзинкою заходу стало запрошення на відкриття фотовиставки самих її героїнь, з якими відвідувачі охоче спілкувались, разом з бабусями оглядали світлини та розпитували про секрети їх довголіття.

Після виставки в «Інтершику», усі світлини будуть розміщені у Вінницькому обласному пансіонаті для людей похилого віку, де проживають «Літні МЕМО 90+».

Джерело: vin.gov.ua

 

Добавить коментарий
Новости могут комментировать только зарегистрированые пользователи