Новости

Комментарии: 0

Promka - фотопроект про захисників Авдіївки (Лісабон)

З 24 липня по 4 серпня 2017 року в Лісабоні проходь фотовиставка «PROMKA» присвячена подіям в промзоні Авдіївки та ії захисникам.

Promka - фотопроект про захисників Авдіївки (Лісабон)

Фотопроект «PROMKA» - це підбірка плівкових чорно-білих світлин, що передають атмосферу життєвих умов, в яких українським військовим щодня доводиться протистояти російській агресії.

Подробнее
Комментарии: 0

Сьогодення фотомистецтва

У четвер, 20 квітня 2017 року, в прямому ефірі «Центрального каналу» вийшла програма «Хрещатик, 26» присвячена темі фотографії. Фотографія – це не лише термін за яким криється певна інформація. Це сукупність натхнення, вміння фотографа зробити незвичним буденний момент та ті емоції, які люди переживають дивлячись на це фото.

Важко буде знайти в Україні ще одного майстра фотографії, такого як Едуард Странадко. На даний момент він займає посаду голови Національної спілки фотохудожників України. І саме його постать та бачення сучасності є центральними у цій програмі.

Подробнее
Комментарии: 0

УКРАЇНА - ІЗРАЇЛЬ: the visual novel

Роботи представлені на цій виставці – це спроби авторів, київського фотографа Валерія Лещинського та фотографа з Ізраїлю Ани Маранц показати свої країни через призму візуальних трансформацій, розповісти про рідні міста мовою художньої фотографії. Їх стилі, візуальна манера, технічні прийоми доволі різні... але це не розділяє експозицію, а доповнює. Яскравий прояв почуттів, настроїв, думок, підвищена виразність, прояв темпераменту, творчий почерк, кольорові та композиційні рішення - все спрямовано в messenger любові до рідної землі.

Подробнее
Комментарии: 0

Кристоф Жакро. «Париж під дощем»

Французький фотограф зняв цілу серію фотографій під назвою «Париж під дощем» (Paris sous la pluie).

Французький фотограф Кристоф Жакро (Christophe Jacrot) зняв цілу серію фотографій під назвою «Париж під дощем» (Paris sous la pluie).

Кристоф Жакро (Christophe Jacrot) прийшов в фотографію близько десяти років тому, після того як вивчився на фотокореспондента. Він одразу взявся за створення серії світлин для путівника по французькій столиці. Перед ним було поставлене завдання зробити зображення сонячних днів в Парижі. Але тієї весни погода в місті була не дуже сприятливою для цієї справи – в Парижі постійно йшов дощ. Результат роботи пана Жакро вийшов трохи не схожим на традиційні туристичні картинки.

Подробнее
Комментарии: 0

Емоційні знімки від найкращого весільного фотографа світу

Віктор Лакс (Víctor Lax) визнаний кращим у жанрі соціальної фотографії в рамках престижного конкурсу асоціації весільних фотографів Fearless у 2016 році. Він іспанець. Йому 36. Займається фотографією відтоді, як закінчив навчання в Сарагосі. Працював фотокореспондентом в національному інформаційному агентстві Efe, але з 2008 року повністю присвятив себе весільній фотографії.

Емоційні знімки від Віктора Лакса, найкращого весільного фотографа світу

Віктор був у захваті від тих можливостей, котрі надає саме весільна зйомка. Він виявив, що існує інша фотографія. Без показного позування, без декорацій, без усього того, що може змінити цей особливий для двох людей день. Так легко і водночас надзвичайно складно розповісти історію свого життя крізь призму світогляду молодят.

Подробнее
Комментарии: 0

Ми знову з Вами!

Творча співдружність Photogrammer вітає усіх своїх прихильників, зареєстрованих користувачів сайту photogrammer.com.ua, а також наших підписчиків у соціальних мережах!

Тривалий час на нашому сайті деякі функції були недоступні. Відтепер майже усі технічні недоліки усунуто. Також триває робота зі вдосконалення можливостей Photogrammer.

Якщо Ви ще не з нами, то запрошуємо долучатися до нашої спільноти. Якщо Ви – частина нашої творчої співдружності, тоді наш спільний ресурс готовий до публікації Ваших нових робіт.

Ваш Photogrammer

Подробнее
Комментарии: 0

Нове у весільній фотографії: відображення в обручках

Англійський фотограф Пітер Адамс-Шон (Peter Adams-Shawn) є автором і головним ідейним натхненником фото проекту Memories of Tomorrow Photography. Він не має фото освіти і вважає себе самоучкою.

Подробнее
Комментарии: 0

Современные технологии на СЕЕ 2015

Сегодня технологии наше все и среднестатистический обыватель давно свыкся с тем, что по большей части технологии упрощают и украшают нашу жизнь. На выставке СЕЕ 2015, которая проходила в Киеве 10-11 октября, были представлены все новейшие технологические решения многих полезных отраслей. И конечно же фотоиндустрия не осталась в стороне и была представлена своими тремя большими китами: Canon, Nikon, Sony. Каждый фотолюбитель от новичка до профессионала, конечно же, мог от души насладиться всеми прелестями любимых брендов и фотографировать сколько душе угодно.

Подробнее
Комментарии: 0

Одесситы увидели «Восемь» фотохудожников

До 5 октября в зале на Ришельевской, 33 в Одессе работает фотовыставка под названием «Восемь».

Авторы, как опытные, так и начинающие фотографы, прошли четырёхмесячный курс композиции у фотохудожника Александра Якимчука, создающего интереснейшие серии работ, посвящённых старой Одессе.

Подробнее
Комментарии: 0

В Одессе откроется фотовыставка «Альпийские впечатления»

25 августа в 16.00 в Одесском Доме-Музее имени Н. К. Рериха откроется фотовыставка Максима Бочаренко (Израиль) «Альпийские впечатления».

Подробнее