Новости

Комментарии: 0

Фотоконкурс «Ми - Українці!» завершено!

Друзі, фотоконкурс «Ми - Українці!» завершено! Понад півроку ви ділилися з нами своїми світлинами, а ми вглядалися в кожне фото у пошуках переможців. Всі ваші роботи унікальні, вражаючі, неповторні! Обрати трійку лідерів було вкрай важко, але ми зробили це.

 

Подробнее
Комментарии: 0

«Історія повстанської фотоплівки»

У суботу, 14 жовтня, на площі Ринок, перед входом до міської ратуші, відкрилась вулична виставка «Історія повстанської фотоплівки», повідомляє Zaxid.net. На ній побував головний редактор сайту Творчої співдружності Photogrammer Максим Яковчук

«Вуличну виставку «Історія повстанської фотоплівки» допоміг влаштувати ветеран УПА Богдан Ряпич. Він віднайшов дивом збережену у часи тоталітарного режиму фотоплівку, на якій зображені учасники українського підпілля»,- розповіли організатори.

Подробнее
Комментарии: 0

Фотограф Дмитро Богачук представив свій новий проект «Рівнинний край»

Галерея Brucie Collections (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 55Б) презентує персональну виставку Дмитра Богачука – українського арт-фотографа, який працює у жанрі пейзажної фотографії.

Дмитро Богачук – учасник багатьох міжнародних виставок, автор декількох фотокниг, власник фотографічних нагород. Його серія про людину у просторі здобула 1-ше місце за версією міжнародного конкурсу MIFA. Вперше фотосерія «Рівнинний край» була представлена в Парижі на фестивалі Le Quatrieme Image в 2017 році.

Подробнее
Комментарии: 0

Національна спілка фотохудожників України проводить портфоліо-рев’ю

Якщо Ви захоплюєтеся фотографією і маєте творчий доробок та не боїтеся почути не тільки хвалебні, але й критичні коментарі, тоді Національна спілка фотохудожників України запрошує Вас 15 жовтня 2017 року на портфоліо-рев’ю!

По закінченню (для бажаючих) складається рецензія на основі висновків експертів та буде оголошено автора найкращого портфоліо. Фотографії розглядаються як в роздрукованому, так і в електроному варіантах.

Подробнее
Комментарии: 0

Погляд «З балкончика» Валерія Дядюри

10 жовтня, о 17:00,  в сумській муніципальній галереї «СМуГа», за адресою: вул. Соборна, 27,  відбудеться відкриття персональної фотовиставки Валерія Дядюри «З балкончика».

В більшості нашого повсякдення ми всі звикли бачити цей навколишній світ зі звичної нам точки зору. Але є ще багато цікавих можливостей побачити все що відбувається навколо нас з інших цікавих ракурсів, під іншими кутами зору та з різної, нижньої чи то верхньої точки бачення.

Подробнее
Комментарии: 0

«Об’єктивНА історія»

5 жовтня 2017 року відкрито фотовиставку «Об’єктивНА історія». В її основі – фотознімки воїнів УПА з Яворівського архіву, які дивом збереглися, та фото українських воїнів з війни на Сході України.

Основна сюжетна лінія світлин нового проекту – часові паралелі між захисниками рідної землі на відстані 70 років. Зафіксовані фотографами-професіоналами та аматорами в різний час герої світлин кохають, відпочивають після бойового походу, жартують, упорядковують тимчасове пристанище, очікують на ворога, прощаються з полеглими побратимами тощо. Вони не перетнулися в часі, проте випромінюють однакові емоції.

Подробнее
Комментарии: 0

Інтерактивна фотовиставка «Гра в минуле»

5 жовтня 2017 року, о 19:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує інтерактивну виставку «Гра в минуле», що складається з фотографій відомої радянської фоторепортерки Ірини Пап та анонімних світлин із родинних архівів часів СРСР. Кожен відвідувач зможе власноруч скласти свою експозицію, переставляючи фото на свій розсуд.

5 жовтня 2017 року, о 19:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує інтерактивну виставку «Гра в минуле», що складається з фотографій відомої радянської фоторепортерки Ірини Пап та анонімних світлин із родинних архівів часів СРСР. Кожен відвідувач зможе власноруч скласти свою експозицію, переставляючи фото на свій розсуд.

Розглядання фотокарток, так само як і читання паперових газет, вже майже відійшло в минуле. Замість цього – гігабайти фотографій і відео на мобільному та онлайн-видання, де стрічка оновлюється з блискавичною швидкістю. В епоху ж аналогових медіа, фотографія (а тим паче така, що з’являлася на шпальтах газети), безумовно, була одним із найважливіших способів розповісти історію, а отже й потужним інструментом пропаганди. Натомість аматорська зйомка та її результат сімейний фотоальбом, в свою чергу, зберігали спогади та фіксували події буденного життя пересічного громадянина.

Подробнее
Комментарии: 0

В Києві презентують найповніше зібрання еротичної фотографії

6 жовтня 2017 року, о 19:00, в місті Києві пройде презентація першого англомовного видання присвяченого фотографії тіла в сучасній українській фотогирафії. Захід відбудеться в київському просторі Educatorium за адресою: вул. Рейтарська 8б.

Подробнее
Комментарии: 0

«Хмельницький крізь об'єктив»

Хмельницький музей-студія фотомистецтва презентує виставку кращих робіт фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив», присвяченого 586-й річниці міста Хмельницького.

Фотоконкурс «Хмельницький крізь об'єктив» проводиться вже тринадцятий рік поспіль.  Участь  у ньому беруть як професійні фотографи, так і аматори фотомистецтва.

Подробнее
Комментарии: 0

Наталія Скарлатті. Фотовиставка «Подорожі»

З 21 вересня по 2 жовтня, в Музеї видатних діячів української культури пройде перша фотовиставка Наталія Скарлатті «Подорожі»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее