Конкурсы

Студентський фотоконкурс «Від сесії до сесії знімати любим весело»

До міжнародного Дня студента, що відзначається 17 листопада, сайт photogrammer.com.ua спільно з фотографом Максимом Яковчуком оголошують про початок студентського он-лайн фотоконкурсу «Від сесії до сесії знімати любим весело».

Прийом робіт проходитиме з 15 серпня 2013 року до 12 листопада 2013 року.

До участі запрошуються всі бажаючи. Необхідною умовою є зображення студентського життя в усіх його проявах.

Для участі у фотоконкурсі необхідно зареєструватися на сайті photogrammer.com.ua та у вказаний період завантажити власноруч відзнятий фотоматеріал у розділ «Фотоконкурс».

Фотографії можуть бути зроблені за допомогою будь-якого фото-пристрою, але мають відповідати таким параметрам:

- не більше 5 мегабайтів;
- у JPEG чи JPG форматі;

На фотоконкурс не приймаються фотороботи, зміст яких містить заохочення людей до небезпечних і нелегальних дій, який пропагує ненависть і насилля по відношенню до груп людей на основі їх расової або етнічної приналежності, віросповідання, обмежених фізичних можливостей, статі, віку, статусу ветерана або сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності, який пропагує експлуатацію дітей, статевих актів, а також матеріали відверто сексуального характеру, пропагує наркоманію, токсикоманію, алкоголізм, тютюнопаління та інші шкідливі звички.

Переможців буде визначено журі фотосайту photogrammer.com.ua. Учасники, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають заохочувальні призи. Передбачаються нагороди за перше, друге і третє місця, а також за фотографію, яка набере найбільшу кількість коментарів.

У разі, коли та чи інша робота набрала достатню кількість голосів (коментарів), автор зобов’язується надіслати організаторам фотоконкурсу свої дані, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, поштову адресу для подальшої пересилки заохочувальних подарунків.

В разі невиконання останньої вимоги заохочення автоматично перейде автору наступної за кількість коментарів (голосів) фотографії.

До участі у фотоконкурсі запрошуються всі любителі фотомистецтва України, приймаються роботи будь-якого фотографічного жанру.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, автори погоджуються з правом організаторів фотоконкурсу на безкоштовне і безстрокове залучення їхніх імен, прізвищ та завантажених на конкурс зображень до списків учасників у рекламних цілях організаторів та для популяризації фотоконкурсу і мистецтва фотографії.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, конкурсанти погоджуються з його умовами.

Мета конкурсу: популяризація фотографії серед студентства України.

Організатор: photogrammer.com.ua.

Головний партнер: фотограф Максим Яковчук

Інформаційний партнер: Національна спілка фотохудожників України

Період проведення: 15.08.2013 - 12.11.2013

Результати конкурсу будуть оголошенні 17 листопада 2013 року

Журі конкурсу: зареєстровані користувачі сайту photogrammer.com.ua

Участь у фотоконкурсі безкоштовна.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту: info@photogrammer.com.ua або max_yakovchuk@ukr.net.

Підсумки всеукраїнського фотоконкурсу «Від сесії до сесії знімати любим весело»

Добавить коментарий
Новости могут комментировать только зарегистрированые пользователи


Олег Шиленко

а где результаты?

2013-11-23 16:41:41