Конкурсы

Комментарии: 0

Четвертий міжнародний фотоконкурс CEPIC Stock Photography Awards

Фотограф Максим Яковчук: Четвертий міжнародний фотоконкурс CEPIC Stock Photography Awards

Міжнародний фотоконкурс CEPIC Stock Photography Awards було започатковано у 2015 році з метою підтримки традиційних стокових фотографій і захисту фотографів, котрі заслуговують на гідну компенсацію за свою роботу. З того часу кількість учасників сильно збільшилась і організатори фотоконкурсу збільшили призовий фонд до 15000€.

Подробнее
Комментарии: 0

Міжнародний фотоконкурс InterAction

Вже п’ятнадцять років фотоконкурс InterAction концентрується на гуманітарній і розвиваючій сферах. Цього року організатори пропонують всім бажаючим поділитися фотографіями на яких відображені інноваційні прагнення та зусилля, що надихають в сфері гуманітарної роботи, та роботи, що надихають на розвиток.

Photogrammer – творча співдружність: Міжнародний фотоконкурс InterAction

Цьогорічний фотоконкурс передбачає визначення переможців в 3 категоріях, а один фотограф отримає головний приз.

Подробнее
Комментарии: 0

Фотоконкурс для підлітків Future Photo Days

Фестиваль Odesa Photo Days започатковує конкурс фотографій для підлітків.

Фестиваль Odesa Photo Days започатковує конкурс фотографій для підлітків.

Фотографія є одним з найдоступніших медіа для відтворення реальності та фіксування навколишнього середовища. Світ є несподіваним і цікавим, кожна нова зустріч може принести сюрпризи, кожна подорож — нові враження, щоденний побут — історії з життя. Нам цікаво побачити світ, в якому ви живете! Експериментуйте та не бійтесь допускати помилки, головне історія, а не правила композиції (хоча з ними кадр виглядає краще).

Подробнее
Комментарии: 0

Міжнародний фотоконкурс Olympus Global Open Photo Contest

Photogrammer – творча співдружність: Міжнародний фотоконкурс Olympus Global Open Photo Contest

До 26 лютого 2018 року проходить прийом фоторобіт на Міжнародний фотоконкурс Olympus Global Open Photo Contest. В фотоконкурсі можуть прийняти участь усі бажаючі.

Подробнее
Комментарии: 0

Міжнародний фотоконкурс Sony World Photography Awards

В 2017 році Міжнародний конкурс фотографій від SONY відсвяткував свою десяту річницю.

Photogrammer - творча співдружність: Міжнародний фотоконкурс Sony World Photography Awards

Цього року фотографи-переможці Міжнародного фотоконкурсу Sony World Photography Awards матимуть змогу поїхати до Лондона на церемонію нагородження, де і отримають свої призи.

Подробнее
Комментарии: 0

Кращий професіональний фотограф Європи 2018 року

Федерація європейських фотографів оголошує про прийом заявок на участь у конкурсі «Фотограф року».

Photogrammer - творча співдружність: Федерація європейських фотографів оголошує про прийом заявок на участь у конкурсі «Фотограф року».

Метою фотоконкурсу є сприяння розвитку професії фотографа, підняття рівня професійних стандартів та надання підтримки тим, хто працює в сфері фотографії у відповідності з найвищими стандартами якості та професіоналізму.

Подробнее
Комментарии: 0

Всеукраїнський конкурс спортивної фотографії

Організатором Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії є Національний олімпійський комітет України.

Конкурс проводиться з метою популяризації та розвитку олімпійського руху, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності громадян, підняття престижу українського спорту та залучення населення України до занять спортом.

Подробнее
Комментарии: 0

Конкурс FotoEvidence Book Award 2018

До 15 грудня 2017 року Ви можете прийняти участь у конкурсі документальних фотопроектів.

На здобуття премії FotoEvidence Book Award від World Press Photo приймаються фотороботи як професіоналів, так і аматорів.

Подробнее
Комментарии: 0

Міжнародний салон художньої фотографії «MULTI ART PHOTO 2017»

Друзі! Цей фотоконкурс для тих, хто захоплюється  мультиекспозицією. Ось яке визначення пропонує нам Вікіпедія: мультиекспозиція - спеціальний прийом в фотографії, який полягає в тому, що один і той же кадр експонується кілька разів. Ясна річ, що прийшла до нас ця техніка з плівкової фотографії, з тих самих пір, коли плівку треба було перемотувати вручну або міняти касету  після спрацьовування затвора. Зараз цю функцію реалізували спеціально в багатьох цифрових камерах і ми пропонуємо взяти участь в нашому конкурсі. Давайте спробуємо - і нам відкриється цілий новий світ всередині, здавалося б, звичного вже світу художньої фотографії. Наш Салон міжнародний і тому запрошуємо фотографів з інших країн до участі, бо мистецтво не знає кордонів.

Подробнее
Комментарии: 0

Всеукраїнський фотоконкурс «Ми – Українці!» продовжено до 8 жовтня!!!

Всі ми діти України, але кожен із нас бачить свою Неньку по-різному. Ми живемо у маленьких всесвітах, які обертаються навколо одних зірок: любові, миру, добра для кожного українця і для всієї країни. У нас різні професії, принципи, переконання. Ми відрізняємося одне від одного кольором волосся, кількістю ложечок цукру у склянці чаю, історіями браузерів і, найголовніше, фотографіями.

Всеукраїнський фотоконкурс «Ми – Українці!»

Двох однакових світлин просто не існує! Покажіть людям те, як Ви бачите свої міста, людей, природу – те, що тільки Ви зможете побачити через об’єктив, те що близьке Вашому серцю. Саме цьому, команда проекту рhotogrammer.com.ua запрошує всіх бажаючих взяти участь у новому фотоконкурсі «Ми – Українці!».

Подробнее