Статьи

Комментарии: 0

Трилер у Манілі

Навіть тому хто не захоплюється спортом і майже нічого не знає про бокс ці фото будуть знайомими. На них зображений двобій найлегендарніших боксерів Мохаммеда Алі і Джо Фрейзера. Ці фото стали настільки популярними після цього поєдинку, що вважаються найвідомішими спортивними фотографіями.

Трилер у Манілі

Бій відбувся 1 жовтня 1975 року, йому передували декілька двобоїв цих самих боксерів, у Нью-Йорку  1971 і 1974 роках. Але згадувана подія сталася у Манілі столиці Філіппін.

Подробнее
Комментарии: 0

Фототерапія - дієвий засіб для натхнення кожного дня

Сьогодні сучасна Людина має шанс жити у чудовому та яскравому світі. Ми займаємось кар’єрою та дітьми, кохаємо і надихаємо цей світ ставати кращим. Іноді ряд буденних проблем виштовхує із течії прекрасного. Ми занурюємось у повсякденні справи, намагаємось допомогти кожному і всім, зовсім забуваючи про любов до себе. Повсякчас потрібно нагадати собі про те, що кожна людина гарна, любляча і сексуальна.

Фотографія – це мистецтво, яке здатне відобразити найкращі миті життя людини. На ній завжди зображені справжні емоції, зовнішня краса, яка здатна підкреслити  внутрішню. Тримаючи в руках фото, ми відчуваємо ті самі почуття, що й під час зйомки. Ми бачимо свою усмішку і тепле сонце, приємне море і тінь, шматочок смачного торту і запашну каву. І сам спогад про це додає наснаги та віри в себе.

Подробнее
Комментарии: 0

З людиною на плечі

Чомусь дивлячись на світлини цієї запланованої акції, я згадую вірш Івана Малковича «Із янголом на плечі». Тільки тут уже у ролі наставника виступає людина. Наставника мистецьких поглядів і уподобань. 

У 90-х, для людей, які проживали у країнах колишнього Радянського Союзу, слово «перформанс» було зовсім незрозумілим. Хоча звичайно його тоді ще не вживали. І те що зробив Анатолій Осмоловський, було якоюсь диковиною.

Подробнее
Комментарии: 0

Фотосушка

Я вам розкажу про першокласницю, якій в цьому році збиратися до школи. Вона уже помандрувала світом, хоча народилася у Санкт-Петербурзі. Вона допомагала сотням людей милувалися гарними фото безкоштовно і вони навіть забирали їх з собою додому. Хтось з її допомогою отримав перший дебют у ролі фотографа, а хтось у ролі моделі. Дехто прочитав слова на зворотному боці світлини і посміхнувся, а хтось на все життя закохався у фотографію. Цю дівчинку звати – Фотосушка, і можливо ви її навіть бачили.

Наші батьки, для яких наявність в сім’ї фотоапарату була щастям, навіть не задумувалися як усе складеться в майбутньому. Чи думай якийсь Іван Максимович ідучи у ванну вішати нову фотографію, щоб вона просохла, що через багато років теж саме буде робити його син або онук, але вже у іншому місці. У наш час коли для фото потрібно пару секунд, щоб витягти з кишені телефон і натиснути на кнопку на екрані, видається дивним саме висловлювання «сушити фотографії».

Подробнее
Комментарии: 0

Мойсей Америки

Чи любив хтось фотографію більше ніж він? 1883 рік, Берлін, звичайний день, прогулянка містом, і тут вона, та яка змінила його життя та зробила великий вплив на мистецтво. Саме тоді Альфред  Стігліц придбав свою першу фотокамеру. І саме вона стала його вірним товаришем на шляху до визнання.

Альфред Стігліц народився у США, його родина переїхала з Німеччини, а за національністю вони взагалі були євреї. Так змішалося декілька світоглядів і декілька моделей життя і в результаті вийшов мікс геніальності. Він народився у 1864 році, тоді коли фото не було популярним, а гадки про естетизм фотографії просто не існувало.

Подробнее
Комментарии: 0

На першому місці для сучасного фотографа має стояти освіта

Інтерв'ю з фотографом про архівування минулого, перемогу ідей над зображенням і роботу з Кучмою та Януковичем.

Подробнее
Комментарии: 0

Интервью с Андреем Казановским: жизненный путь, Foodфотография, и немножко философии

Если у Вас есть свободное время и деньги – займитесь
фотографией, у Вас не будет ни того, ни другого!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее
Комментарии: 0

Family Rainbow

Сім’я Веселки – це група людей в якій немає ієрархії, вони проводять Зустрічі з 1972 року. Останній раз на такій «зустрічі» зібралося  25 тис. чоловік. Канадський фотожурналіст Кітра Кахана (Kitra Cahana), побувала в Нью-Мексіко, де збиралася «сім’я»

Подробнее
Комментарии: 0

1 листопада 1889 року народилася Ханна Хех - майстер створення фотоколажів

1 листопада 1889 року народилася Ханна Хех - майстер створення фотоколажів

Ханна Хех (Hannah Hoch, 1889-1978) у 1910-х роках вивчала мистецтво в Берліні. Під час навчання вона зблизилась з німецьким художником Раулем Хаусманом, а через нього з німецькими дадаїстами. Саме з Хаусманом вона почала розвивати напрям фотомонтажу. Працювала в багатьох різних стилях: писала олійними фарбами, аквареллю, гуашшю, займалася промисловим дизайном і дизайном моди, виготовленням ляльок й іншими художніми об’єктами. Однак основним засобом її художнього самовираження став саме фотомонтаж. Найбільш відомою роботою є колаж «Cut With The Kitchen Knife». Ця робота висловлювала критичне ставлення творчої еліти того часу до уряду Веймарської Республіки (хоча зараз доволі складно зрозуміти те, що саме критикували і доводиться вірити на слово). Ця і багато інших робіт зробили Ханну Хех одним із провідних представників дадаїзму не тільки в Німеччині а й у всьому світі. Доволі важко переоціни її вклад у розвиток фотомонтажу.

Подробнее
Комментарии: 0

Белфи - вид сзади

Губки бантиком, зеркало и фотогаджет - то, что привыкли видеть в Instagram у любительниц селфи, но мода, как говориться, - стерва! И поэтому постоянно толкает своих приспешников на новый эшафот безумия. Поэтому, когда лицо недостаточно красноречиво - звезды, бьютиблогеры и обычные девушки выставляют напоказ свои прелестные «пятые точки».

Подробнее